Hildebrand po sezonie bez klubu?


Bramkarz TSG Hoffenheim, Timo Hildebrand, doznał niedawno urazu mięśnia uda, przez co będzie pauzował prawdopodobnie dwa tygodnie. Ta kontuzja sprawi, że jego umowa z klubem nie przedłuży się automatycznie i piłkarz będzie mógł za darmo przejść do jakiegokolwiek innego klubu.


Udostępnij na Udostępnij na

Zapis w umowie 31-letniego golkipera mówi, że kontrakt przedłuża się automatycznie po 41 rozegranych w barwach Hoffenheim meczach. Do tej pory Hildebrand zagrał dla TSG 38 razy. Żeby zapis wszedł w życie, musiałby grać już do końca sezonu, co wyklucza kontuzja.

Co prawda rozmowy z bramkarzem na temat jego przyszłości w Hoffenheim mają się jeszcze odbyć, jednak wszystko wskazuje na to, że zawodnik opuści klub. Media są prawie pewne, że droga Hildebranda wiedzie w kierunku jego byłej drużyny, VfB Stuttgart.

Hoffenheim przedłużyło niedawno kontrakt z Danielem Haasem, który często zastępował w tym sezonie Hildebranda, kiedy ten był kontuzjowany. Po odejściu 31-latka to prawdopodobnie  Haas zajmie miejsce między słupkami TSG, niedawno media spekulowały jednak na temat przejścia do Hoffenheim Jaroslava Drobnego z Herthy Berlin.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze