Helguson przedłużył kontrakt


Klub Queens Park Rangers ogłosił, że w nagrodę za dobrą formę został przedłużony kontrakt z napastnikiem Heidarem Helgusonem.


Udostępnij na Udostępnij na

Islandzki napastnik fantastycznie rozpoczął obecny sezon, zdobywając siedem bramek w dwunastu występach w Premier League, co czyni go najlepszym strzelcem zespołu. Menedżer QPR, Neil Warnock, jest bardzo zadowolony z dyspozycji napastnika i cieszy się z tego, że związał się on z klubem kontraktem do lata 2013 roku.

Latem walczyłem zaciekle o to, by zachować Heidara w zespole, bo wiedziałem, że gdyby przeszedł do innego klubu Premier League, to stanowiłby dla nas zagrożenie. Po raz kolejny udowodnił nam, jak dobrym jest piłkarzem. On nie tylko podpisał ten kontrakt. On na niego zasłużył. Zasłużył, jak nikt inny. Wiadomo, że nie będzie grał w każdym meczu, ponieważ nie jest już młody. Musimy nad tym popracować – powiedział trener oficjalnej stronie klubu.

Warnock przyznał także, że ma nadzieję na przedłużenie umów kilku innych starszych gwiazd zespołu. – Przy odrobinie szczęścia, może uda nam się w najbliższych tygodniach podpisać nowe kontrakty także z innymi piłkarzami naszej drużyny.

Zespół Helgusona zdołał w obecnej kampanii ligowej zgromadzić siedemnaście punktów i zajmuje po osiemnastu ligowych kolejkach szesnaste miejsce w tabeli. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze