Harry Redknapp dementuje plotki transferowe


25 sierpnia 2009 Harry Redknapp dementuje plotki transferowe

Manadżer Tottenhamu Londyn Harry Redknapp zaprzeczył plotkom, jakoby klub ze stolicy Anglii był bliski sprowadzenia do siebie Davida Jamesa, Joe Cola czy Michaela Carricka.


Udostępnij na Udostępnij na

W ostatnich tygodniach pojawiały się prasowe spekulacje dotyczące rzekomych wzmocnień Tottenhamu. Przewijały się nazwiska między innymi: Davida Jamesa, Joe Cola czy Michaela Carricka.

Na wczorajszej konferencji prasowej Harry Redknapp zaprzeczył tym wiadomościom. – Aktualnie na testach przebywa u nas jeden zawodnik. Jest to Osman Chavez, obrońca z Hondurasu. Nie wydaje mi się, aby do końca sierpnia nasz skład wzmocnił ktoś inny – stwierdził manadżer.

Harry Redknapp, czyli facet, który nigdy nie pęka
Harry Redknapp, czyli facet, który nigdy nie pęka (fot. www.epl.theoffside.com)

Odniósł się także do nazwisk, które przewijały się ostatnimi czasy w angielskiej prasie. – Joe Cole to fanntastyczny piłkarz, ale na dziś dzień jest w Chelsea. Każdy klub chciałby mieć go w swoich szeregach. My nie wykonaliśmy jednak nawet jednego telefonu w sprawie jego transferu – przyznał.

W ostatnich dniach mówiło się o możliwej wymianie na linii Manchester – Tottenham, w której skład mnieli wejść Luca Modrić i Michael Carrick.

Pierwsze słyszę. Luca to wspaniały zawodnik, tak samo jak Carrick, ale nie mamy zamiaru rozstawać się z Chorwatem. Sir Alex Ferguson jest zachwycony Modriciem? Ja też jestem zachwycony Ronaldo, ale to nie oznacza że będę go miał – zakończył.

Drużyna z Londynu udowodniła jednak, że świetnie radzi sobie w obecnym składzie. W trzech pierwszych spotkaniach Premier League zdybyli komplet punktów i są liderami tabeli.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze