Hargreaves: Jesteśmy jak puzzle


Owen Hargreaves twierdzi, że Manchester United ze składem, który aktualnie posiada jest w stanie osiągnąć ogromny sukces. Po wczorajszym remisie Arsenalu z Aston Villą (1:1), a zarazem zwycięstwie Czerwonych Diabłów 3:0 nad Fulham, podopieczni sir Alexa Fergusona tracą już do prowadzących Kanonierów zaledwie 1 punkt. Warto dodać, że bramka otwierająca spotkanie w Londynie była autorstwa Owena, który po raz pierwszy mógł cieszyć się z gola dla Manchesteru.


Udostępnij na Udostępnij na

Już we wtorek na Old Trafford zespół United zmierzy się w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Lyonem, a w następny weekend na Manchester czekała już bedzie ekipa Portsmouth, z którą Czerwone Diabły powalczą o półfinał FA Cup.

Sir Alex Feguson póki, co na braki kadrowe narzekać nie może, więc nie tylko Hargreaves po cichu mówi o The Treble.

To najważniejsza część sezonu, wchodzimy w decydującą fazę. Nie zostało nam wiele spotkań. Cieszę się, że jestem zdrowy, a to jest klucz do sukcesu. Jesteśmy w stanie zdobyć wszystko, mamy silny, a zarazem doświadczony zespół. Mamy kilku młodych talentów, kilku weteranów takich jak Ryan Giggs, Paul Scholes, czy Edwin van der Sar. Ta mieszanka dobrze na nas wpływa – powiedział Owen.

Wszystko wygląda inaczej, gdy zawodnicy są zdrowi. Nasz potencjał sięga nie tylko krajowych rozgrywek, możemy zdominować Europę. Poniekąd jesteśmy jak puzzle. Jeżeli każdy będzie spisywał się jak najlepiej tylko umie to żadna drużyna nie będzie nam straszna – zakończył Anglik.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze