Gwiazda Mistrza Szkocji na celowniku Bayernu Monachium


Działacze Bayernu Monachium nie ustają w poszukiwaniu skrzydłowego, który mógłby uzupełnić skład w razie transferu Francka Ribery'ego. Jako potencjalnego następcę Francuza wymienia się gwiazdę Celticu Glasgow i reprezentacji Irlandii, Aidena McGeady'ego.


Udostępnij na Udostępnij na

Odejście reprezentanta Francji w lecie jest coraz bardziej prawdopodobne. W kolejce po Ribery’ego ustawiły się już FC Barcelona, Manchester City oraz Real Madryt. Nic dziwnego, że działacze Mistrza Niemiec już rozglądają się za godnym następcą Francuza. 

Kolejnym kandydatem do gry na prawej stronie w Monachium od przyszłego sezonu jest Aiden McGeady. Przedstawiciel Bayernu spotkał się w ubiegłym tygodniu z trenerem reprezentacji Irlandii, Giovanni Trapattonim.

Spytali mnie, co myślę o McGeady’m, ponieważ go obserwują – wyjawił szkoleniowiec na łamach szkockiego dziennika „Daily Mail”.

– Chcieli poznać moją opinię i powiedziałem, że Aiden jest jednym z moich najważniejszych graczy – dodał.

Prestiżowy portal transfermark.de wycenia pomocnika Celticu na siedem milionów euro, co dla Bayernu nie powinno stanowić problemu.

Można się spodziewać, że w przypadku transferu Ribery’ego jego następcą na Allianz Arena zostanie ktoś z trójki: Aiden McGeady, Yiuri Zhirkov lub Michael Bastos.

Komentarze
~kibic Rangersów , czyli pysio (gość) - 15 lat temu

Niektórzy ludzie odwiedzający igola znają moje zdanie
na temat Celticu Glasgow....

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze