Gudjohnsen na dłużej w Tottenhamie?


Razem z końcem sezonu wygaśnie umowa, na podstawie której do Tottenhamu Hotspur wypożyczony został Eidur Gudjohnsen. Napastnik powiedział, że chciałby grać w Londynie dłużej.


Udostępnij na Udostępnij na

Reprezentant Islandii na White Hart Lane trafił podczas styczniowego okienka transferowego. Został wypożyczony z francuskiego Monaco. Od tamtej pory stał się ważnym elementem drużyny Harry’ego Redknappa. Były napastnik Chelsea Londyn wyjawił, że chciałby zostać w Tottenhamie na dłużej.

Przyjazd do Londynu był dla mnie jak podmuch świeżego powietrza. Jeśli tylko pojawi się taka możliwość, nie trzeba będzie mnie zachęcać, żebym tu został. Jeżeli pojawi się oferta, to usiądziemy i zastanowimy się nad nią pod koniec sezonu.

Dzięki dobrym występom w ostatnich meczach Tottenham wspiął się na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Gudjohnsen twierdzi, że spotkaniem, którego wynik zadecyduje o kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, będzie mecz z Manchesterem City.

Mamy przed sobą wyjazdowe spotkanie z City. To będzie nasz najważniejszy mecz i prawdopodobnie jego wynik zadecyduje, kto z nas zajmie na końcu czwarte miejsce – stwierdził Islandczyk.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze