Grembocki: Mogliśmy przegrać


Nowy trener Polonii Warszawa Jacek Grembocki wyraźnie rozżalony wypowiadał się po meczu z Odrą Wodzisław, w którym jego podopieczni zaledwie zremisowali 1:1 z teoretycznie znacznie słabszym przeciwnikiem.


Udostępnij na Udostępnij na

Szkoleniowiec najpierw zaczął od komplementów dla rywala: – Odra jest bardzo groźnym przeciwnikiem u siebie, pokazują to statystyki. Przeciwnik z Wodzisławia znakomicie walczył o swoje życie, strzelił nam bramkę po naszym błędzie. Mogliśmy przegrać.

Później zwrócił uwagę, że była okazja na wywiezienie trzech punktów z trudnego dla wszystkich stadionu Wodzisławia: – Prowadziliśmy grę, co powinniśmy byli wykorzystać.

Jeżeli tak doświadczony zespół chce grać w europejskich pucharach, to przy wyniku 1:0 musi ustawić w się ten sposób, żeby okazać się lepszym po zakończeniu spotkania – skomentował na koniec Grembocki.

Polonia po meczu z Odrą zrównała się z punktami z piątym GKS Bełchatów, który tego samego dnia uporał się z Ruchem w Chorzowie, wygrywając 0:1. Jednocześnie „Czarne koszule” nieznacznie, ale jednak, straciły punkty do liderującej krakowskiej Wisły.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze