Gregucci: Chcemy Cavaniego


Po tym, jak Edinson Cavani stwierdził, że nie wie, czy będzie grał w Napoli w przyszłym sezonie, pojawiło się wiele otwartych wypowiedzi na temat zainteresowania jego osobą. Tym razem drugi trener Manchesteru City Angelo Gregucci potwierdził zainteresowanie „The Citizens” Urugwajczykiem.


Udostępnij na Udostępnij na

Roberto Mancini już wcześniej wyrażał podziw dla umiejętności Cavaniego i zainteresowanie sprowadzeniem go do Manchesteru. Napastnik Napoli uważany jest za jednego z najlepszych na tej pozycji na świecie. Włoski klub stwierdził, że może sprzedać swojego piłkarza jedynie wtedy, gdy kwota odstępnego będzie wynosiła przynajmniej 60 milionów franków szwajcarskich.

Cavani jest także na celowniku Chelsea Londyn i Realu Madryt, więc jak przyznał Gregucci, podpisanie kontraktu z piłkarzem będzie bardzo trudne i nie mają rozmów z nim na wyłączność. Gregucci mówił także o istotnej roli, jaką pełnią w klubie zawodnicy tacy jak Cavani. Obecnie warto mieć takiego piłkarza i wydać na niego sporo pieniędzy.

Raporty sugerują, że przejście Cavaniego na City of Manchester Stadium skłoniłoby Edina Dzeko do odejścia. Drugi trener zespołu nie chciał jednak sugerować, w jakich barwach rysuje się przyszłość Bośniaka.

Angelo Gregucci został przy okazji zapytany o przyszłość pierwszego trenera zespołu Roberto Manciniego i jego dalsze losy w Manchesterze: – Mancini ma ważny kontrakt z klubem i dopiero na koniec sezonu zobaczymy, jak potoczą się jego losy.

Komentarze
~Laminator (gość) - 11 lat temu

Niech spie*dal*ją i tak słabi jesteście gwazdeczki
na dyche !!! Macie kase jak PSG i niby najlepsi
pokazujecie klase w Champions League !!!

Odpowiedz
~!!! (gość) - 11 lat temu

Człowieku gdzie ty masz rozum? Laminator - no cóź
widać ,że lamisz :)

Co do Cavaniego to chyba jego najlepszy kierunek :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze