Grant: Jest progres

Ze zwycięstwa 3:0 cieszyli się zawodnicy West Hamu. Powody do radości ma też Avram Grant, który dostrzega postępy zespołu.

Podopieczni izraelskiego szkoleniowca radzą sobie coraz lepiej. W poprzedniej kolejce pokonali Liverpool, teraz również Stoke. Prowadzenie objęli już po 21 minutach, gola strzelił Demba Ba. Jeszcze przed przerwą podwyższył je Manuel Da Costa, a kropkę nad „i” postawił pod koniec Thomas Hitzlsperger.

Krok po kroku robimy postępy, jest to właściwy czas – powiedział Grant. – Gramy z pewnością. Na boisku biegają zawodnicy wiedzący, jak grać w futbol. Piłkarze, którzy wrócili po kontuzji, wiele wnoszą do drużyny. Stworzyliśmy sobie niezłe szanse, nasza formacja defensywna była dziś bardzo dobra. Stoke nic nie wykreowało.