Giovani ma przyszłość w Tottenhamie


Trener ekipy „Spurs”, Harry Redknapp, zapewnił, że młody Meksykanin ma przyszłość w Tottenhamie, ale musi jeszcze poczekać na odpowiedni czas.


Udostępnij na Udostępnij na

Giovani Dos Santos był bardzo dobrze oceniany podczas swoich występów w barwach Barcelony, ale po przenosinach na Wyspy wciąż ma problemy z przebiciem się do pierwszej jedenastki Tottenhamu. Menadżer ekipy z White Hart Lane wierzy jednak, że Meksykanin jeszcze pokaże, na co go stać.

Redkanpp był pod wrażeniem występów Dos Santosa w Pucharze Ligi i przyznał, że jeśli młody piłkarz będzie w stanie utrzymać formę, w końcu otrzyma szanse gry w pierwszej drużynie „Kogutów”.

Giovani grał w meczach Carling Cup i wyglądał bardzo dobrze, był pełen energii i mam nadzieję, że uda mu się utrzymać formę – powiedział Redkanpp w rozmowie z „Evening Star”. – Jeśli uwierzy, że może być świetnym zawodnikiem, wtedy na pewno dostanie szansę gry. Ma wszelkie umiejętności ku temu, by być dobrym piłkarzem, ale teraz już wszystko zależy od niego – podsumował szkoleniowiec „Spurs”.

Giovani Dos Santos zdobył ostatnio bramkę w meczu reprezentacji Meksyku, kiedy otworzył wynik spotkania przeciwko Kostaryce, które ostatecznie zakończyło się zwycięstwem jego drużyny 3:0.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze