Giggs ostrzega swoich kolegów


Ryan Giggs przestrzegł swoich kolegów w Manchesteru United, aby Ci, ani na chwile nie zapominali o rywalizacji z Chelsea Londyn.


Udostępnij na Udostępnij na

Manchester United już na wstępie rozgrywek stracił dwa cenne punkty, które w ogólnym rozrachunku mogą być bardzo ważne. W minioną niedziele Czerwone Diabły zremisowały na własnym stadionie z Newcastle 1-1, a Chelsea pokonała Portsmouth aż 4-0. Testem możliwości United będą z pewnością wrześniowe, wyjazdowe spotkania na Anfield Road z Liverpoolem, oraz właśnie z Chelsea na Stamford.

Doświadczony gracz United uważa, że Czerwone diabły muszą wykazać większą determinację i wiarę w sukces niż drużyna Chelsea. „Chelsea nie wygrała Premiership w tamtym sezonie. Byłem nie raz w takiej sytuacji i wiem jak to boli. Kiedy nie wygrywasz jesteś głodny sukcesu i chcesz wygrać wszystko co jest możliwe, ale nie jest to łatwe. Nie chce mówić, ze nasz sukces jest nie możliwy. Mamy wspaniałą drużynę, która przez dwa ostatnie sezony rządzi w Anglii i w europie. Musimy tylko się postarać…” – zakończył Walijczyk.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze