Giggs: Nie boimy się Chelsea i Man City


13 sierpnia 2013 Giggs: Nie boimy się Chelsea i Man City

Doświadczony grający trener Manchesteru United, Ryan Giggs, zapowiada, że wydający mnóstwo pieniędzy na transfery Manchester City oraz Chelsea z Jose Mourinho na ławce rezerwowych nie przestraszą jego zespołu.


Udostępnij na Udostępnij na

Ryan Giggs nie obawia się rywali
Ryan Giggs nie obawia się rywali (fot. Skysports.com)

„Czerwone Diabły”, które w niedzielę cieszyły się ze zdobycia Tarczy Wspólnoty pod wodzą nowego trenera, zakończyły ubiegły sezon z dwudziestym mistrzostwem Anglii w historii klubu, mając jedenaście punktów przewagi nad drugimi „Obywatelami”. Teraz Giggs chce z zespołem obronić tytuł w pierwszym roku pracy Davida Moyesa na Old Trafford.

Oczywiście, Mourinho wrócił do Chelsea, a Man City wydaje całkiem dużo pieniędzy na transfery, ale te rzeczy zupełnie nas nie martwią. Posiadamy skład, w którym znajdują się piłkarze z dużymi umiejętnościami. Pokazaliśmy to w zeszłym roku. Teraz chcemy pokazać to samo w nadchodzącym sezonie. Wygraliśmy ligę z tymi samymi piłkarzami i już nie możemy się doczekać nowego sezonu – mówi Walijczyk.

Jeśli uda nam się kogoś sprowadzić do składu, to będzie świetnie. Jeśli nie, to będziemy walczyć o cele z tym, co mamy – dodaje Giggs.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze