Giggs: Najważniejsze to cieszyć się grą


Doświadczenie w połączeniu z młodością do klucz do sukcesu wielu zespołów. Jednak Ryan Giggs twierdzi, że to, co przemawia za piłkarzami Manchesteru United to czerpanie radości z gry!


Udostępnij na Udostępnij na

21 – letni Nani i mający 20. wiosen Anderson to dwa motory napędowe Czerwonych Diabłów, którym wróży się wielki sukces. Mimo, że brakuje im doświadczenia, nie odstają od innych zawodników.

Dziś Manchester powalczy z Barceloną o finał Ligi Mistrzów. Giggs podkreśla, że kluczem do sukcesu nie będzie obycie w piłkarskim świecie.

– Młodzi zawodnicy w tym sezonie wnieśli bardzo wiele do zespołu, naprawdę podziwiam ich za entuzjazm z jakim do tego podchodzą. W drużynie mamy mieszankę młodości i doświadczenia. Uzupełniamy się nawzajem, mamy kilku zawodników, którzy grali już w tak ważnych spotkaniach. Mamy takich piłkarzy, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z piłką na najwyższym poziomie – mówi Walijczyk.

– Najważniejsze to cieszyć się grą. Po to jesteś piłkarzem. Takie spotkania jak dzisiejsze nie zdarzają się często, więc musisz wyjść i zagrać jak najlepiej tylko potrafisz – zakończył pomocnik United.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze