Gajtkowski trafi do Polonii?


Odejście Adriana Sikory do Realu Murcia spowodowało niemały ból głowy trenera Jacka Zielińskiego. W kadrze "Czarnych Koszul" znajdują się bowiem głównie mało doświadczeni napastnicy. Lekiem na całe zło mogłoby być sprowadzenie Krzysztofa Gajtkowskiego.


Udostępnij na Udostępnij na

19-letni Mateusz Żyła i 20-letni Daniel Mąka mają po dwa występy w ekstraklasie, 21-letni Szymon Kaźmierowski uzbierał co prawda 22 mecze, ale w zeszłym sezonie na boisku pojawiał się czterokrotnie. 32-letni Jacek Kosmalski trudów całych rozgrywek może nie wytrzymać, a sam Filip Ivanovski nie wystarcza. Wniosek? W ekipie potrzeba jeszcze jednego snajpera.  

Czy Gajtkowski, który przebywa na testach w drużynie Jacka Zielińskiego, rzeczywiście byłby panaceum na problemy? Niekoniecznie. Zeszły sezon, który zakończył z trzema golami na koncie, był dla niego słaby.

28-latek zamierza odbudować formę sprzed kilku lat. Był bliski przenosin do Gdańska, do których jednak nie doszło. A jak bęzie z Polonią? O przyszłości Gajtkowskiego będzie wiedzieć więcej w środę.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze