Furman dogadany z Tuluzą!


13 stycznia 2014 Furman dogadany z Tuluzą!

Zgodnie z infomacją podaną na Twitterze przez Tomasza Włodarczyka Dominik Furman podpisał kontrakt z francuską Tuluzą. Polski pomocnik wyleciał właśnie na testy medyczne.


Udostępnij na Udostępnij na

Dominik Furman  (Legia Warszawa)
Dominik Furman (Legia Warszawa) (fot. Grzegorz Rutkowski / iGol.pl)

Legia Warszawa dostała bardzo dobra ofertę, opiewającą na 2,7 miliona euro. Zgodnie z tym co można wywnioskować z informacji podanej przez Tomasza Włodarczyka, zawodnik mistrza Polski nie pojawi się na zgrupowaniu kadry w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Transfer 21-letniego wychowanka stołecznego klubu był przewidywany od dłuższego czasu. Oba kluby jutro do południa mają podać oficjalną informację na ten temat.

21-letni pomocnik jest wychowankiem akademii Legii Warszawa, gra w podstawowym składzie stołecznego klubu. W tym sezonie rozegrał 21 spotkań, nie zdobywając żadnej bramki. Był także kapitanem reprezentacji Polski do lat 21 oraz zaliczył już debiut w seniorskiej reprezentacji.

Trzeba jednoznacznie stwierdzić, że sprzedanie Furmana za prawie 3 miliony euro to majstersztyk w wykonaniu Legii. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak młody pomocnik poradzi sobie we Francji

Komentarze
~Transfery (gość) - 9 lat temu

Furman odejdzie za 2.7 mln euro T.Jodłowiec prawie 3
mln euro jest kasa na transfery warto poszukać
nowego bramkarza tego Dubravke 2 środkowych
obrońców i środkowego napastnika słowacja Izrael
czechy słowenia tam niech szukajo

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze