Fornalik spotkał się z szefami PZPN-u


5 kwietnia 2013 Fornalik spotkał się z szefami PZPN-u

Wczoraj odbyło się spotkanie selekcjonera z wiceprezesem związku Romanem Koseckim oraz dyrektorem sportowym Stefanem Majewskim. Tematem rozmów była analiza aktualnej sytuacji w kadrze.


Udostępnij na Udostępnij na

Waldemar Fornalik
Waldemar Fornalik (fot. Grzegorz Rutkowski/iGol.pl)

Na spotkaniu zabrakło Zbigniewa Bońka, który przebywa za granicą. Przełożeni Fornalika byli zadowoleni z merytorycznego podejścia selekcjonera do tematu: – Za nami bardzo rzeczowa analiza. Jestem zadowolony. Rozmawialiśmy otwarcie o wszystkim, każdy mecz dokładnie przeanalizowaliśmy. Czy znaleźliśmy złoty środek? Nie da się takiego znaleźć. Są sposoby i możliwości – powiedział Majewski. Zaznaczył również, że podczas spotkania nie był poruszany temat przyszłości sztabu kadry.

W podobnym tonie wypowiadał się się wiceprezes, wyraźnie zadowolony ze spotkania: – Byliśmy pod wrażeniem fachowości i rzetelności tej analizy. Godny podkreślenia jest fakt ścisłej współpracy Waldemara Fornalika z reprezentacją młodzieżową Marcina Dorny. To dobrze rokuje na przyszłość. Drużyna U-21 jest przecież bezpośrednim zapleczem reprezentacji narodowej – dodał Kosecki.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze