Ferguson odpowiada na krytykę


Przed spotkaniem na Britannia Stadium, wiele mówi się o niestrzelającym zawodniku Manchesteru United, Robinie van Persie. Tym samym sir Alex Ferguson apeluje do swoich podopiecznych, aby uniknąć niedbalstwa, które mogłoby spowodować utratę tytułu w tym sezonie.


Udostępnij na Udostępnij na

Ostatnio reprezentant Holandii nie może znaleźć drogi do bramki. Po znakomitej pierwszej części sezonu w wykonaniu byłego piłkarza Arsenalu nadeszła druga i nie jest już tak wspaniale. Król strzelców zeszłej kampanii nie potrafi zanotować trafienia dla „Red Devils” od ponad dwóch miesięcy.

Nie jest także pewne to, czy van Persie będzie w stanie odblokować się dzisiejszego popołudnia. Możliwe jest, że szkocki menedżer nie wystawi napastnika w pierwszej jedenastce. Jednakże Ferguson jest wrażliwy na falę krytyki uderzającej w jego zawodnika.

Posłuchajcie, Van Persie był fantastyczny w poniedziałkowy wieczór. Obok Phila Jones’a był najlepszym zawodnikiem drużyny. Nie oglądałem dokładnie wszystkich piłkarzy w tym sezonie, jednak jeśli miałbym oddać głos na Piłkarza Roku, to z pewnością wybrałbym Robina – mówi 71-latek.

Wygrana z „The Potters” mocno przybliżyłaby zespół z Old Trafford do zdobycia korony. Jeśli goście zwyciężą, wówczas zwiększą przewagę w tabeli do piętnastu punktów nad zajmującym drugą lokatę Manchesterem City.

Komentarze
~Bezimienny (gość) - 11 lat temu

Robin van Piersi sie nadaje...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze