Ferguson: Cierpliwości!


3 marca 2014 Ferguson: Cierpliwości!

Sir Alex Ferguson zaapelował o cierpliwość wobec Davida Moyes'a. Zdaniem byłego szkoleniowca Manchesteru United ekipa z Old Trafford w końcu „odpali” i wróci na mistrzowskie tory pod wodzą swojego nowego trenera.


Udostępnij na Udostępnij na

Alex Ferguson
Alex Ferguson (fot. Marca.com)

SAF był jedną z głównych osób, które były odpowiedzialne za zatrudnienie byłego szkoleniowca Evertonu w zespole mistrza Anglii. Teraz, niewiele ponad pół roku po przejęciu zespołu przez Szkota, wielu kibiców United modli się o powrót kultowego „Fergie’go”. „Czerwone Diabły” zaliczają bowiem najgorszy sezon od lat, zajmując w tabeli dopiero siódme miejsce i plany zdobycia kolejnego mistrzostwa musząc odłożyć na następny rok.

Na spotkaniu w Los Angeles Sir Alex odniósł się do dyspozycji zespołu i jego potencjału – Poradzą sobie. Wszystko dzieje się tam od niedawna i zaszło mnóstwo zmian. (Moyes) potrzebuje czasu. Byłem na jego miejscu przez 27 lat, to naturalne, że gdy przychodzi ktoś nowy, potrzeba czasu, by wszystko poukładać. Jednak z czasem wszystko się poukłada – powiedział szkoleniowiec, który w trakcie swojego pobytu na Old Trafford zdobył 13 tytułów mistrza Anglii.

Komentarze
szwajc1212 (gość) - 10 lat temu

Panie Grzegorzu Margulewicz , czasami brał pan
udział w dyskusji użytkowników tej strony, więc
zadam panu pytanie . Czy Moyes już odkupił winy ?
Pytanie dotyczy tekstu który pan napisał . Z góry
dziękuje za odp ;).

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze