Falcao marzy o Premier League


6 maja 2010 Falcao marzy o Premier League

Radamel Falcao bez wątpienia należy do największych odkryć tego sezonu Superligi. Gracz FC Porto zdobył do tej pory na portugalskich boiskach 23 bramki, dzięki czemu zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligowych. Nic więc dziwnego, że chęć na pozyskanie Kolumbijczyka ma kilka zespołów z Premier League.


Udostępnij na Udostępnij na

Czy Falcao opuści FC Porto?
Czy Falcao opuści FC Porto? (fot. abola.pt)

Jak informuje serwis Goal.com, bombardier z Ameryki Południowej znalazł się na celowniku Tottenhamu Hotspur, Liverpoolu i Aston Villi. Ojciec, a zarazem agent Falcao, Radamel Garcia, nie wyklucza, że jego syn już latem przeniesie się na Wyspy Brytyjskie.

– Radamel marzy o grze w Premier League i jeśli otrzyma ofertę z tej ligi, to z pewnością będzie zainteresowany transferem. Każdy zawodnik chciałby występować w mocnym klubie. Od czasu przenosin do Europy mój syn miał już okazję gry w Lidze Mistrzów i bardzo chciałby to powtórzyć. On od najmłodszych lat chciał grać w Anglii. Obecnie uczy się intensywnie języka angielskiego i zapewnił mnie, że jest gotowy na zmianę otoczenia – powiedział Radamel Garcia.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze