Fabregas o transferze do Hiszpanii


Niewykluczone, że od przyszłego sezonu Cesc Fabregas zamieni Anglię na słoneczną Hiszpanię. Zawodnik rozważa możliwość transferu do jednego z wielkich klubów Primera Division. Pomocnika Reprezentacji Hiszpanii chętnie widziałyby u siebie zarówno Real Madryt, jak i FC Barcelona.


Udostępnij na Udostępnij na

Kapitan Arsenalu Londyn wzmógł spekulacje na temat swojego ewentualnego transferu po wypowiedzi, w której stwierdził, że schlebia mu zainteresowanie ze strony dwóch hiszpańskich potęg.

Jak donosi „News of the World”, Fabregas nie zrobił nic, aby jednoznacznie zaprzeczyć tym spekulacjom, co sprawiło, że Barca i Real zamierzają rozpocząć walkę o utalentowanego pomocnika.

– Każdy zawodnik analizuje moment, w którym aktualnie się znajduje. Zastanawia się, czy jest szczęśliwy oraz jak mógłby polepszyć swoją sytuację – stwierdził. – To dla mnie olbrzymi zaszczyt, że dwa największe piłkarskie kluby są mną zainteresowane. Przed nikim nie zamykam drzwi.

Wydaje się, że Hiszpanowi bliżej byłoby do Barcelony, w której ukształtował się jako piłkarz. Od dziecka kibicował także Dumie Katalonii, z której przeniósł się do Arsenalu w 2003 roku.

Fabregas przyznał jednak, że transfer do Hiszpanii nie jest dla niego priorytetem, a kolejny sezon może spędzić w dalszym ciągu na Emirates Stadium.

Jeżeli Arsene Wenger poprosi mnie abym został, jestem pewnien, że tak się stanie – stwierdził.

Komentarze
~hhaa (gość) - 15 lat temu

nie przejdzie... moze w ciagu paru lat tak ale nie
teraz!!!! :) GO GO GUNNERS

Odpowiedz
~losiu (gość) - 15 lat temu

nigdzie nie przejdzie zostanie w arsenalu

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze