Evra skupiony na Premiership


Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów Manchester United pragnie skupić się na rozgrywkach krajowych. Patrice Evra uważa, że tytuł mistrza Anglii leży w zasięgu „Czerwonych Diabłów”.


Udostępnij na Udostępnij na

Manchester United odpadł w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Mimo zwycięstwa w rewanżu 3:2 nad podopiecznymi Louisa van Gaala, to Bawarczycy cieszą się z awansu do półfinału najbardziej prestiżowych rozgrywek Europy.

Jednak Manchester ciągle liczy się w walce o mistrzostwo na krajowym podwórku i nie ma zamiaru łatwo oddać tytułu mistrza, wywalczonego rok temu. Patrice Evra twierdzi, że jego drużyna ma za sobą porażkę z Bayernem i teraz skupi się na Premiership.

– W środowy wieczór byłem bardzo smutny i przygnębiony. Jednak następnego dnia zdałem sobie sprawę, że mamy jeszcze ligę do wygrania. Wierzę, że jesteśmy w stanie zwyciężyć w tych rozgrywkach po raz czwarty z rzędu. Oczywiście, jeśli marzy nam się zwycięstwo w Premiership, musimy liczyć na potknięcia Chelsea. Jednak jestem skupiony na grze w Manchesterze i uważam, że wygranie pięciu meczów z rzędu to nic trudnego – powiedział francuski obrońca

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze