Emenike wraca do Fenerbahce


Nigeryjski piłkarz jest o krok od dołączenia do wicemistrza Turcji. Emanuel Emenike podpisze kontrakt z nowym zespołem zaraz po pozytywnym przejściu testów medycznych, które odbędą się w czwartek.


Udostępnij na Udostępnij na

Turecki klub poinformował na oficjalnej stronie internetowej, że osiągnięto porozumienie ze Spartakiem Moskwa i napastnik będzie kosztował 13 milionów euro. Nigeryjczyk podpiszę co najmniej 4-letni kontrakt i będzie to jego drugie podejście do drużyny ze Stambułu. 

26-latek w 2011 roku po raz pierwszy trafił do Fenerbahce z Karabuksporu. Nie był to udany etap w karierze Emenike. Nie rozegrał ani jednego oficjalnego spotkania, a mimo to został oskarżony o ustawienie meczów. Jeszcze tego samego roku za 10 milionów euro został sprzedany do Spartaka. Snajper znakomicie zaaklimatyzował się w Rosji i strzelał dużo bramek, dlatego turecki klub postanowił dać drugą szansę Nigeryjczykowi. 

W związku z transferem Emenike Fenerbahce będzie musiało pozbyć się jednego z cudzoziemców. Liga turecka zabrania posiadania w kadrze więcej niż dziesięciu zagranicznych piłkarzy, stambulski klub razem z Emenike będzie miał ich już jedenastu. 

Komentarze
~NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE (gość) - 7 lat temu

I KOGO KUPIE W ULTIMATE TEAM!!!!!!!!!!!
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Odpowiedz
~Biker (gość) - 7 lat temu

Moj ulubiony zawodnik z Nigerii.Szkoda ze nie trafi
do jednego z najmocniejszych klubow,mam tu na mysli
Chelsea albo Real.

Odpowiedz
~JM10 (gość) - 7 lat temu

Uwaga na tego co pisze o managerze nie wchodzcie na
to

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze