Eduardo i Gallas na wylocie?


W przyszłym sezonie w ekipie Arsenalu prawdopodobnie zabraknie Eduardo Da Silvy oraz Williama Gallasa. Obaj zawodnicy rozglądają się za nowymi klubami.


Udostępnij na Udostępnij na

Gallas od jakiegoś czasu daje do zrozumienia, że jego marzeniem i celem na najbliższe kilka lat jest gra we włoskim klubie. Atmosferę podgrzewają również angielskie tabloidy, które cytują Gallasa, jakoby miał w najbliższych tygodniach przenieść się do Juventusu Turyn, z którym uzgodnił już warunki 2-letniej umowy. W minionym sezonie Gallas mimo kilku spięć ze szkoleniowcem, Arsenem Wengerem, wystąpił w 32 spotkaniach w barwach Arsenalu, w których udało mu się zdobyć trzy bramki.

Eduardo ma problem z odnalezieniem formy sprzed kontuzji, której doznał w 2008 roku. Da Silva po drastycznym złamaniu nogi był bliski pożegnania się ze sportem, jednak dzięki wytrwałości i systematycznych treningach zdołał wrócić do wyczynowego sportu. Szkoleniowiec Arsenalu, Arsene Wenger, sprowadził do klubu Marouane’a Chamakh’a, który prawdopodobnie z dwójką Bendtner – Van Persie będzie dominował w formacji ataku angielskiej drużyny. Prawdopodobnie Eduardo przeprowadzi się do Francji, ponieważ usługami Chorwata zainteresowane jest Girondins Bordeaux.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze