Dwóch nowych, lecz Makaaya nie będzie


Zespół beniaminka niemieckiej Bundesligi, FC Nurnberg, pozyskał dwóch nowych zawodników. Mowa tutaj o byłych graczach Bayernu Monachium, a mianowicie są to Andreas Ottl i Brazylijczyk Breno Borges. Obaj piłkarze zostali wypożyczeni.


Udostępnij na Udostępnij na

Nowy szkoleniowiec „Der Club”, Dieter Hecking, od razu wziął się do pracy, by spokojnie utrzymać drużynę w Bundeslidze. Zaczął od transferów i dzięki niemu na zasadzie wypożyczenia udało się pozyskać dwóch piłkarzy „Bawarczyków”.

– Kto w Bayernie jest numerem 14. i 15. nie może być złym piłkarzem. Jest to jeden z najlepszych zespołów w Europie, toteż nie tylko wyjściowa jedenastka jest na miarę klasy światowej. Cieszymy się, że Breno i Ottl zagrają na wiosnę w Norymberdze – stwierdził zadowolony Dieter Hecking.

Jak mówi sam trener FC Nurnberg, obaj zawodnicy wystąpią już w spotkaniu z Schalke Gelsenkirchen, które odbędzie się 17 stycznia. Najpierw jednak zaprezentują się we wtorkowym sparingu z MSV Duisburg.

Nie dojdzie do skutku natomiast transfer holenderskiej gwiazdy, Roya Makkaya. Mimo że w mieście beniaminka poważnie mówiło się o nabyciu gracza Feyenoordu Rotterdam, to w rzeczywistości z przeprowadzki 34-latka nic nie wyjdzie. Także włodarze klubu i doradca zawodnika, Rob Jansen, ocenili wszystkie spekulacje związane z Holendrem jako fałszywe.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze