Dwa miesiące przerwy Nasriego


13 stycznia 2014 Dwa miesiące przerwy Nasriego

Pomocnik Manchesteru City Samir Nasri najbliższe osiem tygodni spędzi z dala od piłkarskich boisk. Francuz we wczorajszym spotkaniu ligowym z Newcastle nabawił się dość poważnego urazu kolana. Kontuzja nie jest jednak na tyle groźna, aby wykluczyć go z gry na mundialu – jak początkowo przypuszczano.


Udostępnij na Udostępnij na

Samir Nasri i Yaya Toure
Samir Nasri i Yaya Toure (fot. Skysports.com)

Pierwsze diagnozy tuż po zakończeniu meczu były dla 26-latka niezwykle pesymistyczne. Informowano, że mogło dość do zerwania więzadeł kolanowych, co skutkowałoby długą rehabilitacją. Tak groźny uraz mógłby wykluczyć Nasriego ze zbliżających się mistrzostw świata. Dokładniejsze badania zaprzeczyły jednak takiej możliwości. 

Dziękuje wszystkim za miłe słowa i ogromne wsparcie. Myślę, że dobra wiadomością jest fakt, iż będę pauzował tylko około ośmiu tygodni  – Samir Nasri na Twiteerze. 

W niedzielnym pojedynku „The Citizens” zwyciężyli z Newcastle, dzięki czemu awansowali na pozycje lidera PL. Swoją pozycję mogą jednak stracić na rzecz Arsenalu, który zagra dziś z Aston Villa na zakończenie 21. kolejki. 

Komentarze
~pilka (gość) - 9 lat temu

Najlepsze wiadomości o piłce nożnej!!! Gorąco
polecam http://noznapilka.pl Naprawdę warto

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze