Duże zmiany w Legii?


Obecny sezon Orange Ekstraklasy nie dobiegł jeszcze końca, Legia wciąż ma realne szanse na wicemistrzostwo kraju, ale klubowi działacze już zastanawiają się, czego pozbyć się podczas letniego okienka transferowego.


Udostępnij na Udostępnij na

Na Łazienkowskiej najprawdopodobniej latem odbędzie się prawdziwa ofensywa transferowa. Jeśli rzeczywiście tak będzie, to ze stolicy będą musieli odejść gracze, którzy nie spełniają pokładanych w nich nadziei.

Do tej grupy zalicza się m.in. Bartłomiej Grzelak. Napastnik został kupiony z Widzewa Łódź na początku 2006 roku, aby strzelał po kilkanaście goli w sezonie. W ciągu dwóch lat rozegrał zaledwie 14. spotkań (cztery gole). Jego usprawiedliwieniem mogą być kłopoty zdrowotne, przez które stracił całą obecną rundę. Trener Urban zamierza mu dać jednak jeszcze jedną szansę, chociaż być może sam zawodnik zdecyduje się opuścić stołeczną ekipę.

Z kolei Maciej Korzym ma zostać wypożyczony. Niby drzemie w nim potencjał, lecz nie potrafi tego udowodnić na boisku. Na dodatek ostatnio nie łapie się nawet do kadry meczowej.

Marcin Smoliński już zimą miał trafić do ŁKS-u, jednak nie doszedł do porozumienia z tamtejszymi działaczami w kwestii finansowej. Teraz niemal na pewno zmieni barwy klubowe. Być może podobny los spotka Martinsa Ekwueme oraz Piotra Bronowickiego.

Niewyjaśniona jest też przyszłość Miroslava Radovicia, a nawet Rogera. Podobno po mistrzostwach Europy będzie mógł on  opuścić Legię. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze