Dudka znalazł klub!


31 października 2013 Dudka znalazł klub!

Piłkarz, który należy do klubu wybitnego reprezentanta związał się z Birmingham City dwumiesięcznym kontraktem. Znalazł nowego pracodawcę po dłuższej przerwie.


Udostępnij na Udostępnij na

Kariera Dariusza Dudki zwolniła po Euro 2012. Polak związał się z hiszpańskim Levante i tam nie zrobił furory. Przez rok polski pomocnik rozegrał tylko trzy spotkania i w czerwcu zakończył przygodę z hiszpańskim futbolem.

Dariusz Dudka
Dariusz Dudka (fot. Grzegorz Rutkowski / iGol.pl)

Przez dłuższy okres czasu nie było wiadomo, gdzie będzie grał Dudka. W pewnym momencie trenował z poznańskim Lechem, lecz do tego zespołu się nie dostał. Ostatnio był na testach w Birmingham City i zrobił spore wrażanie na włodarzach klubu z zaplecza Premier League.

Szkoleniowiec nowej drużyny Dariusza Dudki, Lee Clark, powiedział kilka słów na temat naszego zawodnika:  Dariusz Dudka spędził z nami dłuższy czas, ale dopiero zagra po przerwie na reprezentację. 

Dla 65-krotnego reprezentanta Polski jest to bardzo dobry ruch. Jeżeli będzie występował regularnie i pozostanie się w tym zespole na dłużej, to nowy selekcjoner naszej drużyny narodowej Adam Nawałka powoła go do zespołu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze