Drogba na testach w Bielefeld


19 marca 2009 Drogba na testach w Bielefeld

Zespół niemieckiej Bundesligi, Arminia Bielefeld, zaprosił na kilkudniowe testy Joela Drogbę, młodszego brata gwiazdy Chelsea Londyn.


Udostępnij na Udostępnij na

Joel, podobnie jak jego starszy brat Didier, jest napastnikiem. Jego kariera piłkarska nie rozwija się jednak tak pomyślnie i sukcesywnie jak piłkarza Chelsea. Rozpoczynał jako zawodnik francuskiego FC Metz. Po epizodzie w niemieckim ST. Pauli trafił do chorwackiego NK Zagrzeb.

Czy Artur Wichniarek bedzie miał nowego partnera w ataku?
Czy Artur Wichniarek bedzie miał nowego partnera w ataku? (fot. sportgate.de)

W marcu 2007 roku był próbowany w zespole Leyton Orient występującym w Division One. Jednak angielski klub nie zdecydował się podpisać z 23-letnim piłkarzem z Wybrzeża Kości Słoniowej profesjonalnego kontraktu. Od kwietnia 2007 roku był piłkarzem ukraińskiego Metalurga Donieck. Obecnie pozostaje bez zatrudnienia.

Trener Arminii, Michael Frontzeck, ma nadzieję, iż Drogba okaże się przydatnym piłkarzem i pomoże Arminii w utrzymaniu się w 1. Bundeslidze. Czy Joel pójdzie w ślady swojego starszego i utytułowanego brata? Przekonamy się o tym w ciągu kliku następnych miesięcy, o ile trener Frontzeck da szansę czarnoskóremu snajperowi.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze