Draxler marzy o Hiszpanii


Młoda nadzieja Schalke, Julian Draxler, nie ukrywa swojej sympatii do piłki hiszpańskiej. Schlebia mu szczególnie zainteresowanie Realu Madryt. Z nadzieją patrzy w przyszłość, chociaż przyznaje, że chce pomóc swojej obecnej drużynie.


Udostępnij na Udostępnij na

Draxler ma 19 lat i jest jednym z najlepszych młodych zawodników w Bundeslidze. Reprezentując barwy Schalke, stara się pomóc swojemu zespołowi w awansie do Ligi Mistzów. Młody pomocnik jest dumny z bycia częścią tej drużyny i jak sam mówi, wszyscy w rodzinie kibicują ekipie z Gelsenkirchen.

Draxler śmiało patrzy w przyszłość. Stwierdził, że od zawsze chciał grać w Hiszpanii. Mecze Barcelony i Realu ogląda jak najczęściej może. Nie przegapił też żadnego „El Clasico”. Niemiec nie ukrywa, że chciałby grać w zespole obecnego mistrza Hiszpanii., który również jest zainteresowany usługami pomocnika. – Jestem dumny, że interesuje się mną jeden z największych klubów świata. Gra dla Realu Madryt byłaby snem na jawie – zakończył.

Pomimo młodego wieku Julian Draxler został już powołany do reprezentacji Niemiec. Oznajmił, że lubi grać z Oezilem, dzięki któremu czuje się bardzo komfortowo na boisku. Uważa, że gracz „Królewskich” już teraz jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.

Komentarze
~!!! (gość) - 11 lat temu

Świetny młody gracz :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze