Dos Santos dokończy sezon w Ipswich


Tottenham Londyn zdecydował się wypożyczyć Gio Dos Santosa do Ipswich Town. Meksykanin będzie występował na zapleczu Premiership do końca tego sezonu.


Udostępnij na Udostępnij na

19-letni piłkarz trafił do Londynu podczas ubiegłego lata z FC Barcelony. Zmiana klubu nie posłużyła Santosowi, który od początku miał problemy z przystosowaniem się do brytyjskiego stylu gry i prezentował się poniżej oczekiwań. Wystąpił w zaledwie 12. spotkaniach, a jego sytuację dodatkowo skomplikował pozaboiskowy, alkoholowy incydent.

Już w styczniu zainteresowanie zawodnikiem wyraziło Portsmouth. Sfinalizowanie transakcji nie doszło jednak do skutku z powodu niezadowalających wyników testów medycznych Meksykanina, który pod koniec ubiegłego roku doznał kontuzji stawu skokowego.

Ponad dwa tygodnie temu w meczu „Kogutów” z Szachtarem Donieck, w ramach 1/16 finału pucharu UEFA, Dos Santos zdobył gola. Było to jego premierowe trafienie dla zespołu ze stolicy Anglii, ale i tak nie zmieniło decyzji działaczy klubu, którzy postanowili do końca obecnego sezonu nie korzystać już z usług wychowanka Monterrey.

Komentarze
~Grzesiek_078 (gość) - 15 lat temu

A Barca znowu traci swoich najmłodszych graczy, a
później chce odkupić ich za grubą forsę.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze