Dortmund chce zaatakować


Takiej deklaracji mogliśmy się spodziewać. Jürgen Klopp powiedział na konferencji przed meczem, że jego drużyna zamierza zepchnąć rywali do defensywy.


Udostępnij na Udostępnij na

We wtorek w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów zmierzą się ze sobą zespoły Borussii Dortmund i Malagi. Na konferencji przed meczem Jürgen Klopp zapowiedział, że jego drużyna chce panować nad boiskowymi wydarzeniami.

Choć jego drużyna zremisowała z Malagą na La Rosaleda 0:0, powinna wygrać to spotkanie. Klopp jest mimo to pewny siebie przed rewanżem: – Naszym wielkim błędem było nie to, jak trwoniliśmy szanse bramkowe, ale jak na nie reagowaliśmy.

Musimy być lepsi jutro i wierzymy, że tak będzie. W Maladze atmosfera była dobra, ale jestem pewien, że jutro wzniesiemy się na dobry poziom, a fani będą nas wspierać – kontynuował.

Klopp podkreślił, że jego drużyna nie zlekceważy Andaluzyjczyków.

Jesteśmy gotowi na dobry mecz z dobrym przeciwnikiem. Nie wiem dlaczego ludzie mówią, że mogliśmy spokojnie wygrać w Maladze. To trudny rywal, a my ugraliśmy remis. Żeby zamknąć całą sytuację, potrzebujemy grać skoncentrowani do końca meczu.

Na zakończenie trener dortmundczyków odniósł się do nieobecnych w ostatnim meczu Jakuba Błaszczykowskiego i Matsa Hummelsa.

Sprawy wyglądają dobrze, włącznie z Hummelsem – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze