Doni: Nie odejdę z Romy


Alexander Doni, bramkarz Romy, szybko i stanowczo zareagował na spekulacje, według których miałby odejść latem z rzymskiego klubu.


Udostępnij na Udostępnij na

Wszystko przez wiadomości, które wiązały Doniego z Manchesterem City. Brazylijczyk wyraźnie dał do zrozumienia, że nie interesuje go przeprowadzka do Anglii, gdzie włodarze klubu z Manchesteru są gotowi wydać na niego duże pieniądze.

Jak donoszą angielskie media, „Giallorossi” otrzymają ofertę rzędu 14 milionów euro za Doniego. Takie pieniądze miałyby bez problemu skłonić Włochów do oddania golkipera.

Znajdujący się na zgrupowaniu reprezentacji zawodnik szybko ustosunkował się do plotek podkreślając, że chce pozostać w Rzymie.

Nie mam zamiaru opuszczać Romy. Czuję się tu dobrze i praktycznie klub to moja rodzina. Podpisałem umowę do 2012 roku, więc dlaczego miałbym odejść? Nie wiem nic o ofercie z Manchesteru. – powiedział Doni.

29-letni bramkarz rodem z Kraju Kawy jest wychowankiem Botafogo, lecz swoje pierwsze kroki w profesjonalnym futbolu stawiał w Corinthians. Ma na swoim koncie 11 spotkań w reprezentacji Brazylii.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze