Dogadany z Schalke, a trafi do Anglii?


Agent pomocnika reprezentacji Holandii - Orlando Engelaara przyznał, że mimo uzgodnienia warunków kontraktu z Schalke, piłkarz może trafić tego lata do angielskiej Premier League. Kapitan FC Twente jakiś czas temu dogadał się z klubem z Gelsinkirchen i trafić miał do niego tuż po Euro 2008.


Udostępnij na Udostępnij na

Eduard Burleson – agent Engelaara – nie wyklucza, że wszystko może się zmienić, gdyż Holendrem na poważnie interesują się dwa angielskie zespoły: Everton Liverpool i Newcastle United.

– Rozmawialiśmy z Schalke i jesteśmy już wstępnie dogadani. Wszystko jeszcze nie jest przesądzone, bo kluby wciąż prowadzą negocjacje. Wiem, że Everton jest zainteresowany moim człowiekiem, a Newcastle planuje już jakieś działania – powiedział Burleson.

– Najpierw rozmawialiśmy z Schalke, bo nikt nie był zainteresowany Engelaarem, a poza tym trener Fred Rutten bardzo chciał mieć go u siebie. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie poszukamy szczęścia w Anglii –

29 – latek przebojem wdarł się do kadry Marko van Bastena i od początku Mistrzostw prezentuje się z bardzo dobrej strony. Dziś stanie na przeciwko reprezentacji Rosji.

– Orlando prezentował dobrą formę w Twente i teraz tylko udowadnia swój potencjał – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze