Diabły kuszą Silvę


David Silva świetnie zaczął sezon zarówno w klubie, jak i reprezentacji. Powróciły tym samym spekulacje na temat jego odejścia z Valencii. Sam zawodnik nie ukrywa, że to jego ostatni sezon na Mestalla. Podobno jest najbliżej przenosin do Manchesteru United.


Udostępnij na Udostępnij na

Sir Alex Ferguson od paru miesięcy zgłasza zainteresowanie Mistrzem Europy z 2008 roku. W tym sezonie scouci „Czerwonych Diabłów” już dwukrotnie gościli na meczach Valencii.

23-latek podkreśla, że to jego ostatni sezon dla „Nietoperzy”, a o ofercie z Man Utd mówi wprost: „zbyt dobra, by ją odrzucić”.

To zaszczyt dla każdego zawodnika, że tak prestiżowy klub, jak Manchester United, zgłasza swoje zainteresowanie. Jestem przywiązany do Valencii i moim marzeniem jest mistrzostwo, ale w przyszłości wszystko jest możliwe.

Valencia odrzuciła wcześniejsze oferty za mnie i jestem tutaj szczęśliwy. Wiem też jednak, że Premier League to wielkie wyzwanie, któremu nie sposób się oprzeć.

Silvę przed sezonem chciał kupić angielski Liverpool, ale „The Reds” nie byli w stanie wydać na zawodnika 30 milionów euro, a tyle chciała za niego Valencia.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze