Del Bosque zadowolony ze zwycięstwa

We wczorajszym spotkaniu Hiszpania pokonała Litwę 3:1. Vicente del Bosque przyznał, że jego drużyna zasłużyła na te trzy punkty.

Dwa gole Fernando Llorente i jedno trafienie Davida Silvy dały Hiszpanom zwycięstwo nad reprezentacją Litwy, która odpowiedziała tylko jednym trafieniem piłkarza Widzewa Łódź, Darvydasa Sernasa. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w szeregi Hiszpanów wkradło się małe zdenerwowanie, jednak tuż po przerwie mistrzowie świata rozpoczęli strzelanie i ostatecznie odnieśli drugie zwycięstwo w drugim meczu eliminacyjnym do Euro 2012. Zadowolony z takiego wyniku jest trener Hiszpanów, Vicente del Bosque.

Te trzy punkty są dla nas bardzo ważne. Rozegraliśmy całkiem dobre spotkanie, ale w pierwszej połowie brakowało nam szczęścia i na przerwę schodziliśmy remisując. Zasługiwaliśmy na zwycięstwo i ostatecznie udało się nam je odnieść. Mamy teraz to, czego chcieliśmy, czyli sześć punktów po dwóch meczach. Uniknęliśmy przykrej niespodzianki – powiedział po spotkaniu del Bosque.