Dean Whitehead w Stoke City


Działacze Stoke City poinformowali dzisiaj oficjalnie, że nowym zawodnikiem drużyny z Britannia Stadium został Dean Whitehead, reprezentujący do tej pory barwy Sunderlandu.


Udostępnij na Udostępnij na

Dean Whitehead dołączył dzisiaj do ekipy Stoke City po pozytywnym zaliczeniu testów medycznych. Były gracz Sunderlandu złożył podpis pod umową, która zwiąże go z drużyną z Britannia Stadium na najbliższe cztery lata. Kwota transferu to 3 miliony funtów.

27-letni pomocnik jest zachwycony możliwością gry w Stoke.

Jestem bardzo zadowolony z tego transferu. Wiedziałem o zainteresowaniu ze strony Stoke już od sześciu miesięcy i w końcu wszystko dobrze się ułożyło – powiedział Whitehead „Sky Sports News”. – Tony Pulis jest świetny, rozmawiałem z nim wiele razy i wiem, że ma bardzo ciekawe plany odnośnie tej drużyny – tak na temat menadżera Stoke wypowiedział się Whitehead.

O swoim nowym nabytku w samych superlatywach wypowiada się także Pulis.

Dean jest świetnym piłkarzem i pasuje do naszej drużyny. Jest zawodnikiem, który potrafi biegać od jednego pola karnego do drugiego przez całe spotkanie. Cieszę się z możliwości pracy z takim piłkarzem – podsumował 27-latka Pulis.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze