Damiao w Tottenhamie?


28 marca 2013 Damiao w Tottenhamie?

Dyrektor sportowy Internacionalu potwierdził, że Tottenham Hotspur jest zainteresowany pozyskaniem Leandro Damiao. Do transferu miałoby dojść w letnim okienku transferowym.


Udostępnij na Udostępnij na

Leandro Damiao być może już za kilka miesięcy będzie brylował w Premier League
Leandro Damiao być może już za kilka miesięcy będzie brylował w Premier League (fot. futbolita.com)

Tottenham już od dłuższego czasu obserwuje 23-letniego gracza Internacionalu. Brazylijski klub w styczniu odrzucił ofertę za Damiao. Zakupieniem utalentowanego gracza zainteresowany jest nie tylko klub z północnego Londynu. Do wyścigu o reprezentanta Brazylii ma się włączyć Napoli, które liczy się z tym, że zespół niedługo opuści Edinson Cavani.

Umowa łącząca Damiao z Internacionalem wygasa w 2017 roku. Nieoficjalnie wiadomo, że aby wykupić tego dynamicznego piłkarza, trzeba się liczyć z wydatkiem w okolicach 20 milionów euro.

Luis Cesar Souto de Moura, dyrektor sportowy klubu z Porto Alegre, przyznał, że trzeba liczyć się z odejściem Damiao.

Rzeczywiście, Damiao to gracz, którego transfer jest najbardziej możliwy. Szczególnie że zainteresowane są nim zagraniczne kluby. Damiao to niezwykły zawodnik. Jest wielkim piłkarzem, jest wyjątkowy.

Damiao to wychowanek Internacionalu. W jego barwach rozegrał ponad 70 spotkań. W reprezentacji Brazylii wystąpił czternaście razy, zdobywając dwie bramki.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze