Czołowy obrońca Wisły na testach w Tereku Grozny


Terek Grozny, klub zajmujący 10. miejsce w rozgrywkach ligi rosyjskiej, jest bliski pozyskania czołowego obrońcy krakowskiej Wisły - Brazylijczyka Clebera. Zawodnik, który był pewnym punktem krakowskiej Wisły, wyjechał dziś na testy medyczne do tego klubu.


Udostępnij na Udostępnij na

Cleber nie wziął udziału w dzisiejszym treningu Wisły. Na wyjazd otrzymał zgodę już dużo wcześniej. Rosyjski klub na łamach swojej oficjalnej strony internetowej potwierdził zainteresowanie Brazylijczykiem.

Wiele na to wskazuje, że Cleber podpisze kontrakt z rosyjskim zespołem. Przeszkodą może być tylko zły wynik testów medycznych, ale jest to mało prawdopodobne, gdyż zawodnik z powodzeniem przez parę lat bronił barw krakowskiej Wisły, nie mając przy tym żadnych problemów zdrowotnych. Odnośnie do kwoty za transfer, muszą się dogadać oba kluby, gdyż kontrakt Clebera z Wisłą wygasa dopiero w przyszłym roku.

– Jestem zdziwiony, że fakt ten wyszedł w ogóle na światło dzienne już teraz. Ja nie zostałem upoważniony, by jak na razie komentować tę sprawę – podsumowuje dyrektor sportowy Wisły, Jacek Bednarz.

Cleber był uważany za jednego z najlepszych środkowych obrońców w naszej ekstraklasie. Był także pewnym punktem Wisły, w której występował od paru sezonów. Znany był także ze swojej agresywnej gry w obronie i skutecznie wykonywanych rzutów karnych.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze