Crouch i Palacios blisko Stoke City


Stoke City jest blisko zakontraktowania dwóch piłkarzy Tottenhamu Londyn, Petera Croucha i Wilsona Palaciosa. Stołeczny klub miałby za swoich zawodników otrzymać 15 milionów funtów.


Udostępnij na Udostępnij na

Jak twierdzą brytyjskie media, Wilson Palacios jest już jedną nogą w zespole z Britannia Stadium, do finalizacji transferu pozostały jedynie testy medyczne. Jednak włodarze „Potters” chcieliby zwiększyć swoją ofertę do 15 milionów funtów i w komplecie z Honduraninem sprowadzić Petera Croucha. Były napastnik Liverpoolu nie ma wielkich szans na grę w swoim aktualnym zespole, przez co jego transfer jest wielce prawdopodobny.

Menedżer „Spurs”, Harry Redknapp, stwierdził, że nie ma zamiaru sprzedawać wysokiego napastnika, między innymi ze względu na bardzo napięty terminarz swojego zespołu. Tottenham chce znaleźć się w pierwszej czwórce Premier League, a także powalczyć o zwycięstwo w Lidze Europy, do której zakwalifikował się, eliminując zespół Hearts Midlothian. Na temat transferu angielski menedżer wypowiedział się na czwartkowej konferencji pomeczowej:

Czytam te plotki o odejściu Croucha, pełno ich w mediach. „Crouchy” jest naprawdę dobrym piłkarzem i nie wiem, czemu mielibyśmy go sprzedawać. Z tego, co wiem, w klubie nie ma takiego tematu i mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieni.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze