Coyle: Transfer Cahilla już wkrótce


Trener Boltonu Wanderers, Owen Coyle, wyznał, że już wkrótce możemy spodziewać się oficjalnego potwierdzenia transferu Gary’ego Cahilla do Chelsea. „The Blues” uzgodnili już wszystkie szczegóły z zarządem „Kłusaków” i obecnie ustalają warunki indywidualnego kontraktu z piłkarzem.


Udostępnij na Udostępnij na

Cała transakcja może zostać zamknięta jeszcze w tym tygodniu. Szkoleniowiec przyznał również, że nieobecność defensora w meczu FA Cup przeciwko Macclesfield nie ma żadnego związku z jego przenosinami – jest to po prostu zasłużony urlop dla defensora.

– Gary opuści to spotkanie, ale nie ma to nic wspólnego ze spekulacjami transferowymi. On potrzebuje odpoczynku, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę spotkań, które już rozegrał w tym sezonie.

– Myślę, że transfer może stać się faktem jeszcze w tym tygodniu. Ja nie jestem żadną ze stron w tych negocjacjach. Przedstawiciele Chelsea uszanowali to, że Gary miał przed sobą mecz z Evertonem, pozwolili mu w pełni skupić się na tym spotkaniu. Dzięki temu mógł pokazać swoją jakość.

Coyle odrzucił również plotki, które mówiły, że sprawa transferu Cahilla może przybrać nieoczekiwany zwrot akcji. Zainteresowanie defensorem wyrażał podobno Manchester United.

– Ludzie zawsze będą spekulować w takiej sytuacji. Nie było żadnego dialogu między nami a United. Zaakceptowaliśmy ofertę Chelsea i to jest dla nas wiążące. Możliwość zmiany istnieje tylko wtedy, jeśli strony nie dojdą do porozumienia. Jestem jednak niemal pewny tego, że wszystko zakończy się pomyślnie.

Komentarze
BlaN[t] (gość) - 12 lat temu

Dobrze do Chelsea go ! :)

Odpowiedz
~super (gość) - 12 lat temu

Przyda sie chelsei

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze