Corinthians walczy o Teveza


Przyszłość Carlosa Teveza stoi pod znakiem zapytania. Gwiazda Manchesteru United, najprawdopodobniej po zakończeniu sezonu, opuści Wyspy Brytyjskie. A dokąd trafi?


Udostępnij na Udostępnij na

Argentyńczyk nie czuje się najlepiej na Old Trafford. Po fantastycznym sezonie, w którym obok Cristiano Ronaldo i Wayne’a Rooneya był motorem napędowym drużyny jego pozycja zaczęła maleć. Wprawdzie Carlos w ostatnich meczach grywał w pierwszym składzie, ale tylko dlatego, że Wayne Rooney leczy kontuzję. 

Tevez od dłuższego czasu jest pod stałą obserwacją włodarzy Realu Madryt  i Interu Mediolan, dlatego może przywdziać barwy jednego z tych klubów już pierwszego sierpnia. Istnieje prawdopodobieństwo, że do walki o Argentyńczyka włączy się brazylijski Corinthians, który jest jednym z najlepszych klubów w południowej Ameryce. Zatrudniał już Teveza i zawdzięcza mu spektakularne sukcesy w 2005 i 2006 roku.

-Carlos na pewno nie zostanie w Anglii. Rozmawiałem z nim wielokrotnie i był bardzo niezadowolony. Zaproponowałem mu powrót do drużyny Corinthians. Ale czy zaakceptuje moją propozycję? Biją się o niego najlepsze kluby świata- powiedział dyrektor sportowy Corinthians.

Jednak czy Carlos zdecyduje się na powrót do Ameryki? Sytuacja wyjaśni się dopiero po zakończeniu obecnego sezonu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze