Contafalsky odejdzie z Zenitu


Szykuje się prawdziwy problem z bramkarzami w Zenicie Sankt Petersburg. Nie od dziś wiadomo, że niepewna jest przyszłość w klubie podstawowego golkipera – Wiaczesława Małafiejewa. Jakby tego było mało, jego zmiennik Kamil Contofalsky ma dość swojej roli i chce opuścić stadion Pietrowski.


Udostępnij na Udostępnij na


Nie będę ukrywać, że chciałem odejść już zimą. Niestety mi się to nie udało. Teraz, mam nadzieję, będę mógł odejść latem. Nie widzę tu dla siebie szans na grę. W grudniu wygasa mój kontrakt z Zenitem. Jestem pewien, że chcę opuścić Sankt Petersburg. Wierzę, że uda mi się znaleźć dobrą możliwość do kontynuowania swojej kariery. Największy problem będzie w tym, że nikt może nie kwapić się z zatrudnieniem bramkarzami, który nie grał przez półtora roku. Moim celem jest gra. A to, gdzie będę występować, jest sprawą drugorzędną. – stwierdził były golkiper reprezentacji Słowacji.

Prawdą jest to, że nie chciałbym wracać do Czech czy do Słowacji. Chociaż jeżeli w najbliższym czasie nie będzie innej możliwości, pojadę do Czech. Nie odrzucę też oferty ze Słowacji. Zresztą nie ma dla mnie w tym aspekcie zasadniczej różnicy. Rozpatrzę każdą propozycję. – zakończył Contofalsky

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze