Chelsea nadal z Hiddinkiem


W ciągu ostatnich kilku miesięcy w zespole Chelsea Londyn dużo się wydarzyło. Najpierw pojawiły się słabe wyniki, w efekcie czego z pracą pożegnał się Luis Felipe Scolari. Następnie trochę awaryjnie do Londynu ściągnięty został Guus Hiddink, ale czy i jak długo Holender wytrzyma na nowym stanowisku?


Udostępnij na Udostępnij na

Swego czasu pojawiały się spekulacje o tym, że na ławce trenerskiej Chelsea ma pojawić się Frank Rijkaard, który wspólnie z Guusem Hiddinkiem tworzyłby holenderski duet. To właśnie ta para miałaby doprowadzić „The Blues” na sam szczyt piłkarskiego świata.

Tymczasem, według jednego z dyrektorów klubu – Bruce Bucka – selekcjoner reprezentacji Rosji – Guus Hiddink – po zakończeniu sezonu na dłużej pozostanie z drużyną Chelsea. Buck, który jest mocno związany z Romanem Abramowiczem podkreśla, że Holender samodzielnie będzie prowadził zespół ze Stamford Bridge, nie rezygnując przy tym z posady trenera reprezentacji Rosji.

Guus Hiddink przejmując kontrolę nad zespołem dał swoim podopiecznym nową energię. Chelsea pod wodzą Holendra spisuje się bardzo dobrze i niewykluczone, że w tym sezonie piłkarze ze Stamford Bridge zdobędą jakiś puchar.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze