Cetnarski: Umiemy grać w piłkę


Mateusz Centarski dostał szansę gry pod nieobecność głównego rozgrywającego GKS Bełchatów Łukasza Garguły. Ze swej roli wywiązuje się jak na razie wyśmienicie.


Udostępnij na Udostępnij na

To głównie dzięki jego grze bełchatowianie mogą cieszyć się ze zwycięstwa 0:2 nad wiosenną rewelacją rozgrywek ŁKS Łódź. Po jego trafieniu w 52. minucie spotkania GKS najpierw wyszedł na prowadzenie, by w 87. minucie po równie pięknej asyście do Dawida Nowaka, ten mógł podwyższyć wynik spotkania. Pytany po meczu o szanse swojego zespołu w dalszej walce o czołowe lokaty stwierdził:

– W drugiej części pokazaliśmy, że umiemy grać w piłkę i będziemy walczyć o  miejsce w górze tabeli

Mimo tak udanego występu, piłkarz pozostaje skromny i nie widzi w sobie jak na razie lidera drużyny:

– Musimy obejrzeć sobie ten mecz na spokojnie, bo wcale nie był dobry. Mieliśmy dużo strat i popełniliśmy wiele błędów. Ja sam muszę poprawić przyjęcie piłki i walkę w środku pola i w destrukcji. – dodał pomocnik GKS Bełchatów

Jeszcze nie można powiedzieć, że jest „objawieniem” ale na pewno wniósł dużo świeżości w grę GKS Bełchatów. Jeśli Mateusz Cetnarski będzie grał dalej tak, jak dzisiaj, przyniesie wiele dobrego swojemu klubowi, a absencja Łukasza Garguły będzie nie odczuwalna.

Komentarze
Berq (gość) - 15 lat temu

Oglądałem mecz i zgadzam się całkowicie. Po Gargule
dzięki dobrej grze Mateusza nikt nawet jednej łzy nie
uronił. A jeśli Cetnarski będzie tak grał dalej to za
kilka kolejek w Bełchatowie nikt już nie będzie
pamiętał kto to jest ... Garguła. Wspaniały mecz tego
młodego zawodnika. Oby tak dalej.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze