Carroll nie wróci do Liverpoolu?


14 kwietnia 2013 Carroll nie wróci do Liverpoolu?

Napastnik Liverpoolu i reprezentacji Anglii, Andy Carroll, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w West Ham United, powiedział, że jest szczęśliwy ze spędzonego czasu na Upton Park, i wyznał, że myśli nawet o podpisaniu stałego kontraktu z londyńskim klubem.


Udostępnij na Udostępnij na

Carroll w 2011 roku przeszedł z Newcastle do Liverpoolu za 35 milionów funtów, jednakże jego występy na Anfield Road nie spełniały oczekiwań Brendana Rodgersa, który postanowił na początku sezonu wypożyczyć zawodnika do innego teamu. 24-latek zdążył w tegorocznej kampanii ustrzelić sześć goli.

Carroll bardzo dobrze czuje się w West Ham
Carroll bardzo dobrze czuje się w West Ham (fot. skysports.com)

Muszę wstrzymać się z moją decyzją. To jeszcze się okaże. Zobaczymy, co się wydarzy wraz z zakończeniem sezonu – powiedział Andy, który nie jest pewny swojej przyszłości w koszulce „The Reds”.

W West Ham jest mi bardzo dobrze. Każda minuta spędzona na boisku w tej drużynie jest dla mnie fantastyczna. Chłopacy także są wspaniali, tak samo trener. Kibice również są niewiarygodni. Oczywiście to jest świetny klub i czemu miałbym tu nie zostać na dłużej? – dodaje.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze