Carlos Tevez myśli o emeryturze


Napastnik Manchesteru City, Argentyńczyk Carlos Tevez, stwierdził, że po zakończeniu mundialu w 2010 roku, pomyśli o przejściu na futbolową emeryturę.


Udostępnij na Udostępnij na

Pomimo zaledwie 25 lat, Carlos Tevez informuje na łamach prasy, że myśli o możliwości zakończeniu przygody z piłką już po Mistrzostwach Świata w Republice Południowej Afryki.

To dość skomplikowane. Tam jest moja rodzina, pojawia się jeszcze chęć powrotu do Boca Juniors, jednak rzeczywiście myślę o zakończeniu przygody z futbolem – przyznał 25-letni piłkarz Manchesteru City.

Jestem nieco zmęczony piłką. Chciałbym trochę więcej czasu poświęcić swojej rodzinie. Wydaje mi się, że nieco spokoju dobrze, by mi zrobiło. Poczułem smak zwycięstwa wiele razy, z czego bardzo się cieszę. Nie jest to moja ostateczna decyzja, jednak będę ją rozważał po zakończeniu mundialu – zakończył Argentyńczyk.

Tevez swoją karierę z piłką rozpoczynał w Boca Juniors. Później grał w Corinthias, po czym przeniósł się do Europy. Tutaj przez rok występował w West Hamie United, po czym przeprowadził się do Manchesteru, by wraz z kolegami z United sięgnąć m.in po tytuł mistrza Europy. Latem tego roku, przeniósł się do Manchesteru City.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Możesz zalogować się swoim kontem FB, Twitter lub pisać jako gość.

Najnowsze