Calderon realistą: Kaka nie dla nas


Prezydent Realu Madryt oświadczył, że sprowadzenie na Santiago Bernabeu Kaki lub Cristiano Ronaldo jest niemożliwe. Dodał również, że wierzy iż Królewscy dysponują lepszym składem niż największy rywal klubu FC Barcelona.


Udostępnij na Udostępnij na

Szef Realu odpowiadał na pytania w 20 minutowym wywiadzie on-line. Przypomnijmy, że Brazylijczyk i Portugalczyk byli na liście Calderona podczas wyborów na prezydenta Realu Madryt. Był na niej również Arjen Robben, jednak tą obietnice udało się Calderonowi wykonać.

Podpisanie kontraktu z Kaką i Ronaldo jest niemożliwe. Teraz wiem, że próba zrobienia czegoś niewykonalnego budzi tylko frustrację. – powiedział Calderon.

Dodał również, że Real dysponuje mocniejszą drużyną od Barcelony i nie będzie wiele zmian w letnim okienku transferowym.

Madryt jest lepszy od Barcelony. Dlatego też na przyszły sezon dokonamy niewielu zmian.”

Prezydent Realu broni również Bernda Schustera i twierdzi, że jego posada jest bezpieczna nawet jeśli Królewscy nie obronią mistrzostwa Hiszpanii i nie zdobędą Ligi Mistrzów. Calderon odważył się również porównać drużynę obecnego szkoleniowca z drużyną Fabio Capello.

Schuster zostanie z nami nawet jeśli nie wygramy nic w tym sezonie. Co do Capello to nie on wygrał mistrzostwo tylko piłkarze. Różnicą pomiędzy drużyną Schustera, a drużyną Capello jest taka, że teraz piłkarze grają dużo lepiej”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze