Burić nie zagra do końca sezonu


7 maja 2010 Burić nie zagra do końca sezonu

Bramkarz Lecha Poznań, Jasmin Burić, nie zagra do końca sezonu. Bośniakowi po jednym z treningów odnowił się uraz, z którym zmagał się przez ostatnie kilka tygodni.


Udostępnij na Udostępnij na

Jasmin Burić nie zagra do końca sezonu
Jasmin Burić nie zagra do końca sezonu (fot. Hanna Urbaniak / iGol.pl)

Burić w meczu z Legią Warszawa doznał kontuzji mięśnia czworogłowego i pauzował w trzech kolejnych spotkaniach ligowych. – Niestety po jednym z treningów Jasmin znów poczuł ból w mięśniu. W tym sezonie już nam nie pomoże – powiedział szkoleniowiec Lecha, Jacek Zieliński.

Wszystko wskazuje na to, że w pozostałych do końca rozgrywek pojedynkach pierwszym bramkarzem Lecha będzie Krzysztof Kotorowski, który dotychczas zastępował Bośniaka. Jego występ przeciwko Polonii Bytom stoi jednak pod znakiem zapytania. – Przeziębiony jest Krzysztof Kotorowski i musimy go jak najszybciej podleczyć, żeby był w pełni sił na sobotni mecz z Polonią – dodał trener Lecha.

Dobrą informacją dla szkoleniowca jest powrót do składu Semira Stilicia i Tomasza Bandrowskiego. Bośniak nie grał w ostatnim meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek, a Polak musiał pauzować przez urazu.  
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze