Kaczki transferowe: Były reprezentant Polski w I lidze


Ciekawe wzmocnienie Pogoni Siedlce przed startem rozgrywek

28 lipca 2016 Kaczki transferowe: Były reprezentant Polski w I lidze
Wikipedia

Dużo w dzisiejszych kaczkach będzie o Chelsea, ponieważ na Stamford Bridge niedługo ma zawitać młody bramkarz z Polski, a być może także utalentowany pomocnik. Sprawdzimy także, kto z bardzo mocną ekstraklasową przeszłością zawitał do Pogoni Siedlce, kto może być następcą Krychowiaka, a także na kogo poluje Inter.


Udostępnij na Udostępnij na

Kto: Marcin Bułka

Skąd: FCB Escola Varsovia

Dokąd: Chelsea

Status: blisko finalizacji

Znamy nowego Wojciecha Szczęsnego? Marcin Bułka, młody bramkarz szkółki Barcelony w Warszawie, może pójść drogą jaką wybrał reprezentant Polski. Podobnie jak on w młodym wieku ma wyjechać do Anglii, gdzie zostanie piłkarzem Chelsea. Warto dodać, że 16-latek przebywał wiosną na testach w Katalonii, ale do akcji wkroczyli też „The Blues” i to oni najprawdopodobniej wygrają walkę o młodego gracza.


Kto: Wiliam Carvalho

Skąd: Sporting Lizbona

Dokąd: Chelsea

Status: spekulacje

Być może niedługo kolegą klubowym Bułki zostanie Wiliam Carvalho. Mistrz Europy znalazł się na celowniku londyńczyków, którzy według mediów za ewentualny transfer będą musieli wydać ok. 45 milionów euro.


Kto: Antonio Candreva

Skąd: Lazio

Dokąd: Inter

Status: spekulacje

Rodowity rzymianin może w najbliższych dniach zmienić otoczenie i trafić do Mediolanu. Zainteresowany jego sprowadzeniem jest tamtejszy Inter, który może zaoferować Lazio ok. 25 milionów euro, a samemu zawodnikowi ok. 2,7 miliona euro rocznie.


Kto: Marcin Burkhardt

Skąd: Ullensaker/Kisa IL

Dokąd: Pogoń Siedlce

Status: oficjalnie

Były reprezentant Polski po kilku latach zagranicznych wojaży wraca do kraju. Dawny gracz m.in. Amiki Wronki, Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok podpisał roczny kontrakt z Pogonią Siedlce.


Kto: Sebastian Rudy

Skąd: Hoffenheim

Dokąd: Sevilla

Status: spekulacje

Reprezentant Niemiec nie pojechał na czerwcowo-lipcowe Euro 2016. Nie oznacza to jednak, że jego akcje jakoś bardzo mocno spadły, a wręcz przeciwnie. Latem może zrobić ogromny krok w swojej karierze i trafić do Sevilli, gdzie miałby zastąpić sprzedanego do PSG Grzegorza Krychowiaka.

 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze