Bułgar może odejść


Wielokrotny reprezentant Bułgarii – Dimitar Berbatov najprawdopodobniej już w nadchodzącym oknie transferowym opuści angielski Tottenham Hotspur. Takie przypuszczenie wyraził w wywiadzie prezes londyńskiego klubu - Daniel Levy.


Udostępnij na Udostępnij na

Dimitar Berbatov od dłuższego czasu zapowiada, że chciałby zmienić klub. Angielskie media od kilku tygodni spekulują, że Bułgar mógłby opuścić Tottenham już w zimowym oknie transferowym, które rozpocznie się w styczniu.

„To są zawsze trudne rozmowy, kiedy porusza się tematykę odejścia zawodnika z klubu. Chcę jednak powiedzieć, że na obecną chwilę nie zostały podjęte żadne decyzje.” – powiedział w wywiadzie prezes Tottenhamu.

„Zdaję sobie sprawę, że nie można wykluczać, iż w zimowym oknie transferowym nasi zawodnicy będą chcieli zmienić barwy klubowe. Żaden klub nie chce osłabień już w styczniu, dlatego mam nadzieję, że Dimitar Berbatow pozostanie w naszym zespole przynajmniej do końca sezonu 2007/2008.” – zakończył Daniel Levy.

Dimitar Berbatow nie imponuje w obecnym sezonie skutecznością. Były zawodnik m.in. Bayeru Leverkusen w trzynastu ligowych meczach strzelił zaledwie dwie bramki.

Tottenham spisuje się w Premiership poniżej oczekiwań. Zespół z Londynu po 14. kolejkach plasuje się na słabym, czternastym miejscu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze